Skip to content

Interaktif TV Nedir?

Interaktif TV Nedir?

Interaktif TV Nedir? Interaktif TV, kullanıcıların televizyon içerikleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlayan bir teknolojidir. Geleneksel TV yayıncılığının aksine, izleyiciler ne izleyeceklerini, ne zaman ve nasıl izleyeceklerini seçebilirler. Ayrıca, interaktif özellikler sayesinde, programlar hakkında daha fazla bilgi edinme, anketlere katılma ve hatta alışveriş yapma gibi imkanlara sahip olurlar.

Netko Sistem’in Interaktif TV Çözümleri Interaktif TV Nedir?

Netko Sistem olarak, Alanya ve Antalya başta olmak üzere tüm müşterilerimize yüksek kaliteli interaktif TV deneyimleri sunuyoruz. Sunduğumuz interaktif TV hizmetleri, kullanıcıların televizyon izleme alışkanlıklarını tamamen değiştirecek özellikler içerir. Özelleştirilebilir içerik seçenekleri, gelişmiş kullanıcı arayüzleri ve etkileşimli uygulamalar, bizim interaktif TV çözümlerimizin temel taşlarıdır.

Neden Netko Sistem’in Interaktif TV Hizmetlerini Tercih Etmelisiniz? Interaktif TV Nedir?

Netko Sistem, interaktif TV alanında yenilikçi ve kullanıcı dostu çözümler sunar. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliklendirir, teknolojik yenilikleri yakından takip eder ve hizmetlerimizi kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendiririz.

Firmamız :

Netko Sistem, Playroom IPTV ve diğer interaktif TV çözümleriyle sektörde liderlik ediyor. Digital TV, QAM TV ve fiber optik sistemlerinin yanı sıra, güçlü server ve storage çözümleriyle işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarında yanlarında oluyoruz. QNAP, network sistemleri, WiFi sistemleri dahil olmak üzere aktif ve pasif network çözümlerimizle kurumların iletişim altyapılarını güçlendiriyoruz. Güvenlik, her işletmenin vazgeçilmezi. Bu nedenle antivirüs çözümleri, güvenlik duvarı (firewall) sistemleri, ve daha fazlasını sunarak, güvenli bir dijital ortam sağlamayı amaçlıyoruz.

Sunucu, lisans, işletim sistemi çözümlerimiz ile işletmelerin yazılımsal ihtiyaçlarına cevap verirken, Windows ve Office 365 gibi uygulamalarla verimliliklerini artırıyoruz. Güvenlik sistemlerimiz; alarm, kamera gibi unsurlarla fiziksel güvenliği sağlarken, IP telefon, telsiz telefon, VoIP gibi çözümlerle de iletişim ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Özellikle otel IPTV, otel tipi yayın sistemleri gibi alanlarda özel çözümlerimizle, konukların eşsiz deneyimler yaşamasını sağlıyoruz.

Antalya ve Alanya başta olmak üzere, zayıf akım sistemleri, internet ve WiFi sistemleri kurulumunda güçlü bir tecrübeye sahibiz. Güvenlik duvarı ve güvenlik sistemleri konusunda da Antalya ve Alanya’daki işletmelerin tercihiyiz. Grandstream, LG Ericsson gibi markalarla çalışarak kaliteli ve güvenilir ürünler sunuyoruz. Bilgisayar, laptop gibi bireysel ihtiyaçlara da cevap vererek teknolojiyi her alana taşıyoruz.

Netko Sistem olarak, yenilikçi ve güvenilir çözümlerimizle işletmelerin ve bireylerin dijital dönüşüm yolculuklarında kilit bir partner olmayı hedefliyoruz. İşletmenizin teknolojik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için buradayız. Sosyal medyada bizimle iletişime geçmek için Instagram sayfamızı ziyaret edin ve en güncel çözümlerimizi takip edin.